Sieradzkie Centrum Kultury

wysoki kontrast | Wielkość

-A +A
p w ś c p s n
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 

WARSZTATY „EKSPERYMENTARIUM”

19

Sierpień 2020, środa

WARSZTATY „EKSPERYMENTARIUM”

19 sierpnia (środa), godz. 10.00 – WARSZTATY „EKSPERYMENTARIUM”

To idealne zajęcia dla dzieci, które uwielbiają być zaskakiwane i fascynuje ich nauka poprzez zabawę. Będą mogły stworzyć piekną tęczę i galaktykę w słoiku.

miejsce: plac przed Teatrem Miejskim

Wszystkie informacje odnosnie zajęć w zakładce "więcej" pod plakatem wydarzenia po prawej stronie.

W tym roku sytuacja jest wyjątkowa, więc postanowiliśmy coroczne  warsztaty w CIKu przenieść na zewnątrz i zaprosić dzieci pod namiot na plac przed Teatrem Miejskim. Liczymy na to, że większa przestrzeń i świeże powietrze zminimalizują ryzyko związane z zachorowaniem.

Jak zwykle przygotowaliśmy ofertę różnorodnych zajęć plastycznych i manualnych, aby dzieci mogły własnoręcznie stworzyć przepiękne przedmioty, które zabiorą ze sobą jako wakacyjną pamiątkę.

Warsztaty odbywać się będą zgodnie z wytycznymi przeciwpandemicznymi. Dzieci biorące udział w zajęciach proszone będą o założenie maseczki ochronnej, pomiędzy uczestnikami zachowany będzie odpowiedni odstęp, dlatego maksymalna ilość biorących udział w pojedynczych zajęciach wynosić będzie 15 osób. W razie niepogody warsztaty przeniesione zostaną do foyer Teatru.

Udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny, jednakże ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy pod numerem tel. 43 677 72 14. Prosimy też o informację, jeżeli zapisane dziecko nie będzie mogło wziąć udziału w zajęciach, aby zwolnić miejsce innym osobom zainteresowanym.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od lat 7.


REGULAMIN UCZESTNICTWA W WARSZTATACH:

  • Udział w warsztatach jest bezpłatny, materiały zapewnia organizator.
  • Dzieci poniżej 7 roku życia mogą brać udział w warsztatach wyłącznie z dorosłym opiekunem.
  •  W przypadku chęci/konieczności rezygnacji z udziału w warsztatach należy NIEZWŁOCZNIE powiadomić nas o tym fakcie telefonicznie lub osobiście w godzinach pracy CIK – bez podawania przyczyny – by inni chętni mogli skorzystać z wolnego miejsca.
  • Osoby zapisane, które nie pojawią się na warsztatach, a nie poinformują nas o tym fakcie wcześniej, nie będą miały prawa do udziału w trzech następnych warsztatach organizowanych przez Sieradzkie Centrum Kultury i Centrum Informacji Kulturalnej.
  • Udział w warsztatach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na upublicznienie wizerunku uczestnika (fotorelacja z wydarzenia na portalu Facebook).

Zapisy: 43 677 72 14 lub osobiście.

Pn-pt - 8:00-16:00

 

Odbyło się u nas:

23 Września 2020

KINO TEATR

20 Września 2020

KONCERT

20 Września 2020

KINO TEATR

Newsletter

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Rozwiń/zwiń okno Facebook